Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanglee001

    addikt

    válasz imibogyo #56440 üzenetére

    az a gond, hogy képekről nemigazán jön át a méret :F
    amit linkeltem kész ketyere az 20x22x13 cm és ebben i7 és 1080páros vízzel hűtve :Y
    a plexi terved a vesa lyukakkal az pont rámenne a monitor mögé valami kis fogófület kitalálni rá hogy hordozható legyen és kb így képzeltem el, de nemtudom hogy abba a dobozba befér e egy 1080 :F 3 hónapos tervbe van a gép megépítése, ezt most nem kapkodom el mint a többit. az a billentyűzet nem játékra van, ha nem játékra kellene bőven elég lenne a jelenlegi laposom asus g751jy i7 és 980 párossal, de a kijelző a gyenge láncszem és nem is találok olyat amilyet szeretnék, de ha találnék is olyan kijelzőt bele akkor is a mérettel is gondban lennék.
    ezért is írtam ide, hogy valaki próbálkozott e már hasonlóval, mert neten sem sok ilyen van sajnos.
    a lényeg a 24"monitoron túl ne lógjon túl, és a vastagságot is csak annyira növelje amennyire feltétlen fontos, gondoltam aluprofilból csinálnék egy hordozóvázat amire felfogatódik a monitor és a gép, és persze a monitornak dőlés szögét is jó lenne állítani :DDD
    hdd nem lesz 2db ssd van a hűtés sem árt ha megfelelő lenne :F meg kell ezt most tervezni pontosan, amit nem szeretek sajnos :DDD nem nevetni gyenge vázlat :DDD [kép]
    szerintem olyan egyszerű hogy ez nekem is menne, viszont a monitort simán felfogatom vesa csatival, de a gépre ki kell találni valamit :F és a monitor bírni fogja a hordozást? úgyértem nem szokott kiszakadni a monitor hátulja? és ha ez megvan akkor valami védőburok se ártana a monitor elé +az egészre is valami ami a hiretelen esőtől megvédi, ez lehet akár valami vízálló textil vagy könnyen eltávolítható vékony műanyag, vagy nem tudom :F plusz még a gép se derült ki hogy külföldről, vagy magyar garival csak akkor nekem kell építeni na azzal elkínlódnék, a cosmos2 nél csak mindent bedobáltam, de ilyen kis méretnél már mindent megkell tervezni, plusz az én kábel elvezetéseim az elrettentő példák a fórumokon :O

    [ Szerkesztve ]

    netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

  • kzkz

    őstag

    válasz imibogyo #56440 üzenetére

    Anno én is építettem egy ilyet, hogy majd milyen jó lesz a haverokhoz járni ezzel az egybegéppel. Csak ezért csináltam, erre ezután megszűnt az inger minden oldalon, és sose vittem sehova, már azt se tudom, hogy hol van :)

Új hozzászólás Aktív témák