Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Sokimm #49367 üzenetére

    Na ezt most nem teljesen értem mire gondolsz.:) Itt jön a két hőcső [link], bekanyarodik, rá a lamellasorra, amik ugye rávannak valahogy forrasztva.
    Elméletileg a műanyag rácsot kéne kivágni itt [link], ami szemre a szabad felület 1/3-át simán lefoglalja. A lamellákat meg egyesével meghosszíbbítani, hogy kilógjon a gépből mondjuk még 1.5cm-t.

    ((#49368) dewil666))
    Ez az alja [link].
    Ennyi az össz luk? Itt szív és ennyi? Vagy azért máshonnan is jut be levegő. Így már akkor megértem. Pikk-pakk felforrósodik a rendszer belső hőméréséklete, aztán a a venti a 60°-os levegőt fújja rá a 85°-os hőcső/bordára.

    Mi lenne ha szerelnék az aljára ahol rács van egy ventit, hogy az meg nyomja befelé a levegőt, gyorsabb légcserét biztosítva ezzel. Bár a forró levegőt elszívni kéne, én ezt tudom.
    Akkor meg egy szívó ventillátort alul a rács helyére. De hogy a két venti ne dolgozzon ellentétesen és ne szívja meg egymást, alulra a GPU CPU alá egy rácsozatot kéne szerelni, így ott jutna be a friss levegő. A bejutó friss levegőáram eleve hűtené a procikat közvetlen, hűvösebb levegő érezne az eredeti ventillátorhoz, mivel nem a memórián keresztül jutna be az oda irányuló levegő.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák