Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz FatalEror #36665 üzenetére

    Köszi a rajzot, és a fáradozást miattam, végül a saját ötletem alapján kezdtem bele, az jobban tetszett. :) Mit ne mondjak, először flexeztem ennyit egyszerre, meg is látszik az eredményem... de sebaj, legalább egyedi lesz emiatt is.
    Menet közben alakulnak ki a dolgok. Pl. elszúrtam az egyik vágást, túlszaladt 6 cm-t, ezt úgy takarom el, hogy egy másik kisebb anyagdarabot csavarozok rá, ezzel megerősítve és merevítve is egyeben.
    Maradtam a két egyforma lyuk megoldásnál, csak megnöveltem 2db 14x28-ra, hogy akár 4 db 14 cm venti is elférjen benne, ill. jobban lehessen pakolgatni 2 db 12 vagy 14 cm ventit.
    A merevítés viszont hasonlóan lesz megoldva, mint te javasoltad, de csak középen és alul kell/kellett a felső tálcán (ezt barkácsolom még csak), mert 2 oldalán a lemeznek párhuzamosan van egy merevítés gyárilag. Jó kis anyag ez azért. Elég rugalmas, de van tartása is, nem nyekli nyaklik. Sőt, még lehet hogy rozsdálni sem fog olyan gyorsan.
    Majd holnap dobok fel képeket, hol tartok.

    Ez mindenkinek szól:
    Viszont, méhsejtrácsot nem találok sehol itthon a városban (már nagyon kész vagyok tőle hogy itthon semmit sem lehet kapni, de még alap dolgokat sem.... :((( :((( ). Debrecenben tudtok valami jó helyet, ahol szokott lenni készlet, ill. normális áron van?

    Wasquez-t már megtaláltam, meg az oldalát is (http://biomod.uw.hu/), tőle olcsóbban találok-e boltot Debrecenben?

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák