Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wxppro

    aktív tag

    válasz macko20 #16496 üzenetére

    Menő...az aljzat közvetlen a nyákba van forrasztva?

    Mit keresgéltem én is pipa alakú tápcsatit a monitoromhoz, mert útban volt az állványnak. A Xerox tud csak ilyen nyomi lenni, hogy az állvány mögé teszi be a csatikat. Még a DVI-t is meg kellett faragnom... Az eredeti csatik biztos jók voltak, de sajnos azt nem tudtam szerezni...:

    Ma délelőtti gányolásaim, kicsit melegedett a tápom, ezért felbővítettem a hűtőbordákat némi maradék VGA-hűtésből származó ramsünivel:

    Ezen kívül még nem voltam megelégedve az NB hűtésével sem, és mivel a házam oldallapján csak 8 centis ventinek van hely, más módon raktam fel egy 120-as TT ventit. A CNPS9500 miatt sajnos a 80-ról 120-ra bővítő idom nem fért el, ezért kellett más megoldást találnom. A hátsó Noctua-ra ezért felcsavaroztam két L-alakban meghajlított Hilti szalag darabot, és ahhoz csavaroztam a TT-ventit:

    1. A tartók:

    2. Rajtuk a venti:

    Így most mindennek több levegő jut, az NB bordának is, meg a tápnak is, az eddigi mérések szerint 5 fokkal csökkent a hőmérséklete az NB-nek, a tápot nem mértem, de ott több a csökkenés, mert a határozottan meleg levegő helyett csak éppenhogy langyosat fúj ki a tápventi.

Új hozzászólás Aktív témák