Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    hm
    jó topik, nőügyek után kissé specifikusabb közeg :)
    engem mostanában kezdett el érdekelni a házasság mint dolog, bár még nagyon gyerekcipőben vagyok korban stb, de maga a gondolat tetszik, családcentrikusabb vagyok annál semmint mondjuk egy pár éves kapcsolat után ne tudnám kbökni a kérdést, és őszintén szólva már kicsit foglalkoztat is milyen kreatív megoldással élnék adott helyzetben...persze ehhez kellene némi egzisztencia is, aminek megteremtéséhez remélhetőleg minél előbb hozzá tudok látni, de nemhiszem hogy olyan költségeket jelentene amik huzamosabb ideig kibúvót solgáltathatnak arra hogy mért is nem ejtik meg a párok, drága mulatság, tény, de ha nagyon akarja az ember akkor kompromisszumokkal akár de megoldható, ha cska az anyagi vonzatát nézem egy ilyen ''bulinak''

  • Kobe

    veterán

    válasz parandroid #33 üzenetére

    most még nem foglalkoztat, de tudom magamról, ha valakivel mondjuk 1-2 évet eltöltök, akkor előbb utóbb ugyis kibukik belőlem a kérdés, elgalábbis tut nem vagyok oylan aki még 5-10 év után sem teljesen biztos abban hogy mi is van...egzisztencia meg, hát...én már szeretném teremtgetni, most ott tartok hogy ha 5 helyett 6 év is lesz suli de valami melót kéne találni mellé, nálam pont az a korszak van hgy kezdek agyilag is felnőni ezekhez a dolgokhoz és szeretnék ott tartani már hogy én is iylen szempontból hasznát látom anak amit eddig letettem az asztalra
    főképp azért zavar a dolog mert bár egyidősek vagyunk, bnőm msot fejezte be sulit, nekem még 2 év, és azért előbb utóbb nem lenne rossz egy közös albérlet vagy ilyesfajta dolgok és ahhoz meg szeretném már magam előteremteni a pénzt, szóval szeptembertől amint van órarend valami melókajtatás aztán kitudja, ha akd meló akkor ilyen magasztosabb célokra is félre lehet tenni ;) legalábbis én utálnám ha a dolog, ha már mindketten szeretnénk, hosszú éveket ilyenen csúszna mint pénz

    [Szerkesztve]

  • Kobe

    veterán

    válasz divot #58 üzenetére

    nincs ebben semmi különös, cska lassan ott tartunk hogy átesik a társadalom a ló túloldalára, lassan már akkor viselkedik különcként az ember ha házasodik....és ez sztem nem jó tendencia, legalábbis engem kicsit zavar oylan világban élni ahol mindenkinek az értékrendje oylan hogy egy esküvő gyakorlatilag semmivel többet nem ad az embernek....illetve nemis, a mindenki sok, élhetek én ilyen közegben csak legyen 1valaki aki szintén ugy gondol a házasságra mint én :)

Új hozzászólás Aktív témák