Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rav3n02

    senior tag

    válasz Horka1 #3116 üzenetére

    Teljesen igaz. Gyakorlatilag ugyanazt gondoljuk. De a "bentiek" úgyis tartani fogják az agymosást....Ezért mondtam, csinálja ha jól esik de ne ringassa illúziókba magát az edzésen szerzett "képességeit" illetően :)

  • LifeSpirit

    tag

    válasz Horka1 #3116 üzenetére

    A nagy manipulációhoz pedig kell a látvány, amit LT egyébként nagyon ügyesen kitalált. Nagyon látványos valóban, de ahhoz, hogy azzal a WT-vel valamiféle hatékonyságra tegyen szert az ember, valóban kell 20 év gyakorlás.

    Ez pont fordítva van.Én például még amikor nem próbáltam ki nagyon nem tetszett kívülről.
    mikor meg ninjutsu edzésen voltam akkor meg csak gyönyörködtem a mozgásban.
    Ugyan ez igaz a tékvándó(nem tudom hogy kell írni) rúgásaiban azokban is vannak szép forgó rúgások.
    A wing tsunban nincs sok szép dolog az azért van mert kellet egy gyorsan tanulható önvédelem nem pedig azért hogy gyönyörködhessünk benne.Sőt még az csúfítja az egész wingtsunt amiért erő nélküli,nem használja ütésnél vállat stb...
    Amikor én még meg is néztem a bemutatót nem volt bennem marha erős késztetés hogy próbáljam ki csak azért tettem 2 edzés ingyenes volt és akkor már lenyomom az 1 hónap edzést hogy minél többet tapasztaljak.
    Amúgy érdekes,hogy ilyeneket írsz tisztára olyan mintha csak kipróbáltad volna az egészet még is itt írod,hogy te milyen sokat művelted.
    Ha Leung Ting megváltoztatta a wing tsun szebbé tette stb.. Ezáltal mondjuk tegyük fel feszített a tényleg a hatékonyságából.Szerinted Máday Nobert nem bírna el egy jól feledzett küzdősportolóval ringbe(szabály megkötésekkel),vagy utcán (szabályok nélkül)?

    Persze elhiszem hogy mindenre lesz megfelelő válaszod,csak kíváncsi vagyok,hogy mi. :)

Új hozzászólás Aktív témák