Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    Hello,

    Adodott egy erdekes problema. Diohejban EMU 0404 PCI, tegnap este meg szolt rendesen, ma reggel pedig meg sem nyikkant. Kozte semmi erdekes nem tortent. Reggel csak egy gyors setup atfutasra es driver ujra telepitesre volt idom.

    Amiket eddig probaltam:
    - Win7 Beta PatchMix + Driver ujrarakva (legfrissebb), eszkozkezelo hibatlannak irja
    - monitorfalak masik forrasrol szolnak, kabelek jok
    - sample rate valtasnal halk pattanas hallhato, szoval a hangkartya is mukodik (ilyet neha kell csinalni mert a kulonbozo alkalmazasok eltero profilt hasznalnak 16/24bit, 48/96KHz)
    - a windows eszkozkezelobe hiba nincs, a hangbeallitasoknal szinten nincs, minden eszkoz felismerve es nincs osszeakadva
    - a wave es az asio egyszerre van hasznalva, patchmixnel aktivak a csatornak, ertsd: foobar, vlc, youtube, cubase egyszerre megy
    - lejatszas kozbe a din elosztot megmozgattam nincs recseges, kartyat kivettem majd ujra berakatam, csokkentett mod sem valtoztat ezen
    - mikozben a savok aktivak a mixerekbe, a setupokba pedig "megfeleloen mukodik"

    Ennek ellenre nincs hang :D ilyennel meg nem volt dolgom.

    ui: majd meg atrkaom egy masik gepbe ha hazaerek, en szoftveres vagy win hibara gyanakszom, a hangero csuszkakat es a balanszot mar mindenhol allitgattam, nemitva sincs sehol

    Koszonom a valaszokat. Udv.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

  • Z10N

    veterán

    válasz Z10N #3392 üzenetére

    Nah megoldottam, RDP-n kersztul most a patchmixet reseteltem (Restore Defaults). Kezdhettem volna ezzel, de ujrainditas nelkul akartam megoldani a dolgot. Ahogy sejtettem vmilyen registry hiba okozta a dolgot. Udv.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák