Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regenyid

    tag

    Sziasztok,

    Egy kicsit a kompatibilitási dolgokról szeretnék érdeklődni.
    Többféle gyártó termékét kikértem az elmúlt hetekben tesztelésre, hogy egy konkrét rögzítővel teszteljem a kamerákat. Az ONVIF szabvány miatt abból indultam ki, hogy keresek egy rögzítőt ami viszonylag jó áron képes működni a legtöbb kamerával, és tudja a legfontosabb funkciókat ( mozgásérzékelés, riasztás, PTZ vezérlés, stb.. ).
    Találtam is egyet amit előszeretettel használ elég sok forgalmazó csak egyszerűen saját nevére kereszteli.
    Eredeti, Fisotech, Identivision, Sec-Cam. Ezek kivétel nélkül mind ugyan azok a rögzítők.
    Nekem is ilyen rögzítőm van otthon, amire Fisotech kamerák vannak jelenleg kötve, de teszteltem már Hyundai, Hikvision kamerákkal is. Telefonos alkalmazása kiválóan működik, CMS szoftvere tökéletes és minden tud magyarul.
    Ti hogy álltok ehhez a témához? Ti a kamerához saját rögzítőt használtok, vagy jó az elgondolásom ezzel kapcsolatban, hogy tulajdonképpen a kamerán van a hangsúly, az legyen jó minőségű, a rögzítő másodlagos valamilyen szinten. Persze ez sem elhanyagolható, de ha egy 15.000 Ft os rögzítő is tud vezérelni egy Hikvision kamerát, és annak minden funkcióját, akkor mi értelme megvenni a 40.000 Ft-os Hikvision rögzítőt?
    Vagy esetleg nem megy minden funckió stabilan, hiába az ONVIF?

    [ Szerkesztve ]

    www.rdelectronic.hu

Új hozzászólás Aktív témák