Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • total90

    Topikgazda

    válasz Telomanikus #9179 üzenetére

    Kb. sehol sem PS, mert a vakukon foliat hasznaltam meg a viz is szinezve volt etelfestekkel.

    (#9180) Andrew31

    Szerintem is jo dolog, mert adhat motivaciot mas dolgokhoz is. En mondjuk tipikusan nem tudok semmi sokaig csinalni, ezert lesz kulon kihivas :C

    Igen, ezek most elektronika nelkul keszultek. Karacsonyra kaptam a high-speed fotozasrol egy konyvet es abban van egy vaz, mi milyen magas legyen, hogy legyen beallitva... es most kezdetnek infozios szettel nyomom, de kb. ki tudom szamolni mikor kell az expot loni a vaz magassaga/a cseppek sebessegebol.

    (#9181) LamaCube

    Hat rohadtul nem olcso :W A leg alapabb tema is 250€, de az kb. semmivel sem jobb, mint az infozios cucc, max kevesebb expot losz.
    Aztan amivel van elektronika, az mar 400€ kornyeke. Na most ehhez a szetthez lehet meg ovegeket meg kioldokat venni, de ha kulon veszed, akkor sem lesz jobb a helyzet.
    En amit most rendeltem szettet, az amit a kepen linkeltem, az 799€. Ez viszont nem csak cseppfotozasra lehet jo, azert ruhaztam be erre... Pl. [link] [link]

    Tehat lezer erzekelokkel pl rovarok is fotozhatok, beleszall a fokus reszbe es a gep annak alapjan lovi az expot :K
    Kisebb madarak fotozasara is jo lehet, de oda meg varom a nyarat, meg addig valami obit is akarok venni, mert a 200-as telem keves.

    A lenyeg, rohadtul nem olcso dolog, de ugy erzem sok teruleten tudom majd hasznositani, az ido meg majd elarulja megerte-e.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák