Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sztyui2

    őstag

    válasz cOxeR #4849 üzenetére

    Ez az esküvő minden volt, csak nem könnyű :D Tényleg az év egyik legmelegebb napja volt. Plusz itt egy kép az egyik lelkes rokonról :D :D

    Szerintem ez a kép többet mond minden szónál... :D :D
    Full amatőr, de azért 6D-vel nyomult, a képen épp a 135mm f2 L van a gépén, és a másik obija az új, Canon 24-70 f2.8 L II(igen, a 800ezres) volt.
    Alapból nem értettem a vakut se a vázán, hogy így előre néz, meg úgy általánosságban se, de ezt a hülye keretet végképp nem...Ezzel aztán nagyon könnyen észrevétlennek lehet maradni mi? :C
    Ráadásul mindig akadályozott minket a munkában: Bent az előkészületeknél odaállt mellém 10cm-re és ott kezd obit cserélgetni, hogy ne tudjak mozogni, a videósok két szögből vették a polgárit, és ez meg beállt a videós egyik képébe úgy, hogy a sarokban a háttérben(ott ahol lefotóztam) hosszasan képeket válogatott a gépen, így végig rajta van a videón...
    A templomban még erre a szettjére rápakolt egy softboxot is a vakura, és nem a kicsi fajtát...
    Ráadásul megmutatta a pár, hogy miket csinált, hát majdnem elsírtam magam, gyertyafénykeringőn(én már a lagzin nem voltam ott) pofánvakuzott, meg ilyenek.
    A kreatívokra szerencsére nem jött el a lelkes keresztapuka, viszont a videósok jöttek, amiről eredetileg szintén nem volt szó...
    Még jó, hogy legalább annyit megfogadott a pár, hogy mondtam nekik, hogy 7 óra körül legyen a kreatív, mert akkor tűrhetőbbek a fények a nyár közepén. Összvissz volt 1-másfél óránk a kreatívra, abból pedig kb a felét elvitte a videós, aki pezsgőt adott a kezükbe, meg folyamatosan táncoltatta őket, meg rózsaszirmokat dobált rájuk, meg mittudomén. Tökre megértem, hogy kell a klippbe ez, meg kell a mozgás és a dinamika neki, de így az én időmből vette el ezt, és tököltek ezer évig. Bárhová beállítottam a párt, miután mondtam hogy oké, akkor menjünk egy másik helyszínre, akkor még odakiabált a videós, hogy NE! Még maradjatok itt, ugyanebben a pozícióban és kezdjetek el táncolni, szóval mindig végig kellett várnom egy 5 perces táncot, már a faszom ki volt, hogy mennyi táncot akar ez belerakni a videójába...
    Úgy nézzétek ezeket a képeket, hogy bár nem látszik rajtuk, de eszeveszett körülmények voltak...
    Utólag mondta is a pár, hogy a keresztapuka kicsit túlpörgött, és nem bírt magával. Sajnos ez a legrosszabb, mert a pár nem fog rászólni, kisebb gondja is nagyobb annál az esküvő közben, tiszta ideg mindenki, nem ezzel fognak foglalkozni, én pedig szolgáltatóként nyilván nem fogom lebaszni a rokont, hogy Thakarodjon innen!, mert akkor én leszek a bunkó, nem a kedves rokon, aki akadályozza azt, akinek a pár súlyos pénzeket kifizet...
    Szánalom.

    Múlt héten egy fotós barátom esküvőjét fotóztam, hatalmas megtiszteltetésként ért, hogy a sok közös fotós ismerősünk ellenére engem választott és engem tartott a legjobbnak úgy, hogy ő is esküvőfotós. Na ott jók voltak a körülmények, mert ő tudja hogy mi a jó a fotósnak, és minden úgy volt kitalálva és megtervezve, hogy jókor és jó időben meglegyen minden fotó. Meg persze a kreatív fotózást is egy külön napra tettük.
    És érdekes módon egyetlen egy ember sem(tényleg EGY SEM!) vett elő se fényképezőgépet, se mobilt, se semmit. Külön felhívta a pár a vendégek figyelmét, hogy lesz fizetett profi fotós, ne fotózzanak, mert nincs értelme. Ő is tudja, hogy milyen idegesítőek a rokon fotósok, és tényleg ezerszer jobb volt, hogy minden vendég élvezte az esküvőt, és senki sem próbált a maga módján dokumentálni, inkább táncolt, örült, mosolygott, beszélgetett, stb...

    [ Szerkesztve ]

  • total90

    Topikgazda

    válasz cOxeR #4849 üzenetére

    Kommentek tényleg tutik, biztos olyan temetésre járnak, ahol van menyasszony, vőlegény meg násznép :DDD

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák