Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • torzo

    Ármester

    válasz m3ss #9986 üzenetére

    Ha bárkitől, akkor tőlem is.

    Számomra ez nem esküvői fotózás, hanem képriport (a téma mellesleg esküvő), ezért sokkal magasabb a pontszáma (nálam). Viszont nagyon terjedelmes. Egyszer már priviben írtam hasonló tartalmat. Rendben, hogy a párnak, családnak ennyi vagy ennél sokkal több képet adsz át, de egy vevőcsalogató honlapon ez baromi- és feleslegesen sok, nincs türelem végignézni.
    Nem szorulsz a dicséretemre, de azért elmondom, hogy nagyon tetszenek azok a pillanatok, amelyek nem kamerába bámulós, pózolós, hanem amolyan igazi ellesett mozzanatok. Ahol a szereplők már nem is figyelnek rád, természetesen viselkednek, valódi érzelmek látszanak, ilyenkor mintha a néző is ott lenne.
    A beállított képek nekem amolyan tucatok. Tudom, hogy kell ilyen. Kell. A megrendelőnek. A portfolióból kivenném őket.

    Némelyeket kompozíciós szempontból is tudnám kritizálni, de akkor azért elég nevetséges lennék.

    Summa-summarum: a lányom esküvőjére - bakker, már ilyen vén vagyok - te leszel az egyik, akit felkérek fotózni. Vsz. jövő nyár.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák