Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    addikt

    válasz total90 #11965 üzenetére

    én topikk-kal értek egyet. Illetve részben veled is
    @ sityak-nak most az utóbbi pár képből nem ez a legjobb és ez éppen nem a haladó sem összképben sem technikailag.. Azért itt ennél sokkal "szebb" képek szoktak lenni.... De mint fotós simán haladó is lehetne...

    Ugyan számomra az EXIF adatokból a lencse nem derül ki, de a Sony a7riii szenzor mindenféle trükk nélkül ennél sokkal többet tudd.
    Képkészítéstechnikailag az F5 nem éppen tájkép rekesz.
    Kidolgozásilag meg túl van élesítve, ez nagyon látszik... Gondolom ez hivatott az F5 okozta problémákat korrigálni. A zöld szín színe és intenzitása meg már szubjektív így erről nem nyilatkozok...
    Ami nekem még feltűnt, hogy a szenzor tudásához képest elég "részlettelen" hiányolom a szenzorra jellemző textúra részletességet. Amit az ISO és emiatti zajszűrés sem indokolja, hiszen ISO100. Tehát a váz sokkal többet tudna, ha össze jött volna...

    Mindenesetre ez a két technikai dolog, jogosan veti fel, hogy ez most nem haladó.

    @ sityak kerres a tarsolyodban volt és biztos van is még olyan képed, ami ide illik ;)

    Nem a nagy fotós tudásom miatt véleményeztem, most, hanem azért, mert nem értem, hova lett a szenzor csodálatos képalkotása.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák