Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz MPowerPH #46276 üzenetére

    Rokon edzésforma. Mindent lehet értelmesen és szarul csinálni, én mindig igyekszem betartani az alapelveket, bármilyen eszközzel is dolgozom. Kontrollált mozdulatok, agy izom kapcsolat, mozgástartomány stb. Persze ettől még egy biomechanikai szempontok szerint megtervezett profi gép nyilván hatékonyabb, mint mondjuk egy GFlex, de cserébe az utóbbi hordozható. Ennek is megvan az előnye, meg annak is, ezért szeretem a változatosságot. Edzésmódszert tekintve követem a "gyúrós sémát", csak az eszközt váltogatom, így lesz változatos számomra. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, nem tudom, de én egyelőre fejlődök így, szóval nem érzem, hogy változtatnom kell ilyen tekintetben.

    (#46278) Silverr
    Igen, egy kisebb ember általában gyorsabb, ügyesebb és jobban bánik a nehéz súlyokkal, valamint a saját testét jobban mozgatja. Cserébe nekem a hosszú végtagjaim előnyt jelentenek futásnál, labdajátékokban, valamint küzdősportokban. Mondjuk ez a része pont nem érdekel, igazából csak fejlődni szeretnék meg mozogni, sportolni, nem másokkal versenyezni. :)

    (#46279) Ijk
    Jelenleg 3000-3500 kcal között viszek be egy nap és szépen megy lejjebb a zsír. A rendes tömegelést nem is tudnám megfizetni, így is a határon vagyok.

    (#46281) xcds
    Ha nem is pont ekkora, de jól mondod. Általában nem összeesek, hanem elhízok ha kicsit leállok az edzéssel. Endo-mezo keverék alkatom van, sajnos könnyen zsírosodok.

Új hozzászólás Aktív témák