Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dicker

    őstag

    válasz BÁ Nutrition #36527 üzenetére

    Na már kifutottam a szerkesztésből...

    Szerintem jelenleg is sz.rnak rá. Legalábbis, ami a hatóságokat illeti. Csak bizonyos esetekben, amikor egy jóakaró, aki szeretne valamit elérni valami miatt, mondjuk tartozás, akkor lesz ennek jelentősége. :)

    Egyébként nem hazudtam. Akkor lett volna az, ha odaírom, hogy naturálban. :))

    Peak Plutonium:

    Elfelejtettem erről írni.
    Volt már a héten két edzésem, a többieknek egy. Talán most így az első alkalom után kezdek valamit érezni.
    Az izzadás, amit a zsírégető komplex ad, az maradt, hiszen gyakorlatilag a fejem tetejétől a talpamig folyik a víz rólam.., mellé jött már némi bedurranás. Legalábbis karban számottevő a változás, mellről nem tudok nyilatkozni, az olyan, mint eddig, mert az mindig összejön.
    Pörgetni nem pörget engem. Aludni tudok tőle. Vérnyomást nem piszkálta, és a pulzust sem ugráltatta össze-vissza, inkább stabilizálta egy szinten, mert mindig ugyanoda süllyedt vissza egy-egy sorozat után legalábbis amennyire pontos ez a csuklós mérőóra, ami rajtam volt edzés előtt már egy fél órával, és utána is még egy fél óráig.
    Még egy combbal letesztelem, aztán meglátom mi a véleményem róla. Eddig kicsit drágállom, ami a kamu 19-es árát jelenti, amiért a gyártó, és s.b is kínálja. Mert kb. 11-12 között kapják a boltok, ha elcsalják az áfát, ami miatt nem kell sokat noszogatni őket... :)
    Viszont bbbolt.hu-n 13 az ára. Az talán elfogadhatóbb.
    A többi tesztalanyra gyakorolt hatás meg változatlan maradt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák