Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vandit.

    addikt

    válasz Foglalt név #6719 üzenetére

    Zárszónak ennyit:

    "Mivel demokráciában élünk, mindenkinek joga van abba beledögleni amibe akar és olyan deviáns életmódot élni, amilyet akar, viszont cserébe el kell fogadja, hogy ezért mások megszólják, mert nekik meg jogukban áll kritizálni."
    Jokerface

    A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

  • God Vazzeg

    veterán

    válasz Foglalt név #6719 üzenetére

    Nem. Koxolni azért rossz, mert bajod lehet tőle. Persze nem most. Hanem majd mondjuk 50 évesen. És érdekelni fog hidd el, mikor mindened fáj, dolgozni alig bírsz, és mondjuk lesz egy vese elégtelenséged, oszt gépre kötnek 2 naponta 4 órát :U

    Én írtam kis "vesdössze" monológot, megéri-e témában, olvass vissza ;) SZERINTEM mindenki maga dönti el, mennyit kockáztat, és megéri-e neki egy rizikóval több, mert ugye a testépítésben nem a cél a szép, hanem a megtett út! Tuti biztos vagyok benne, hogy egy hobbigyúrós, sőt, akár egy elég komoly fizikumot is fel lehet építeni kox nélkül, csak idő és kitartás kérdése. És ez itt a lényeg :R

    Másrészt SZERINTEM nem sok kockázata van az enyhe koxhasználatnak EGÉSZSÉGES EMBEREKNÉL, utána olvasva a témának gyakorlatilag 0 mellékhatásokkal végig lehet vinni. Ezt mondom azoknak is, akik az amerikai metil-akármiket tolták, hogy ugyanúgy kox volt az is, igaz lájtos, de nekem pl baxta jobban a melbimbómat mint akármilyen naposkúra. Most ezen el lehet gondolkozni :D

    Tényleg fikázni lehet mindenkit aki kicsit többet ér el, de az is igaz, hogy se a sikkasztás, se a lopás, se a koxhasználat ne legyen már alap dolog, ha el akarsz valamit érni az életben. Mondom persze én, aki koxolok is, meg BMW-m is van :DDD

    Na leültem, remélem érthető volt a dolog, hogy az éremnek 2 oldala van, de van széle is.. Mindenki maga dönti el, merről nézi a dolgokat, szinte mindenkivel egyetértek aki kifejtette a véleményét, mert nem csak egy vélemény van, és lehet több is helyes. SZERINTEM :D :U

    [ Szerkesztve ]

  • Markgx10

    őstag

    válasz Foglalt név #6719 üzenetére

    Ebben a vitában teljesen a te oldaladon vagyok, de most nem volt kedvem a többiekkel vitatkozni, így legyen elég ennyi :D

    Mod: ha már itt vagyok leírom, hogy jövő héttől átvariálom az edzésemet (még nem dőlt el 100%-ig, hogyan), sőt még a kreatint sem kezdtem el szedni, ha minden igaz csak 14-étől kezdem (nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hoz vagy mit nem a sima monohidrát). Aztán már azon is el kellene gondolkoznom, hogy mit akarok kokszolni (amit március 1-ről áttettem április 1-re) meg még a találkozó időpontját is el kellene dönteni :D Szóval lenne dógom rendesen :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák