Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    Sziasztok!
    Gondoltam megosztom, mert ennyire vacak kiszolgálást és kaját már régen nem tapasztaltam...
    péntek 13....szerencsétlen nap....pluszba még az asszony névnapja is...
    menjünk el hát vacsorázni!

    A kedvenc helyem a Sarokház sajnos kilőve, mert későn eszméltem és ott csak megörökölni lehet asztalt péntek este.....a városi éttermek javarészében már jártunk, így kicsit a várostól messzebb gondoltunk egy jó kis vacsorára. Aztán jöttek a pro és kontra érvek....Nagybajcs halásztanya, lassú kiszolgálás.....felejtős....éhes vagyok ne kelljen sokat várnom a kajára...Szentiván Kispityer....asszony nem ismeri, nem oda megyünk...aztán jött az ihlet és kitalálta hogy menjünk ki Tényőre a Dombiba....
    hát nosza telefon, van asztal, mehetünk....kiérve nincs asztal, de csinálnak egyet.
    A pincehelyiség bejáratánál a sarokban kaptunk helyet, ahol éppen csak a huzat nem járt rajtunk keresztül....
    20 perc alatt semmi sem történt, majd nagy nehezen az öregúr oda méltóztatott jönni és felvette az italrendelést...
    aztán úgy gondolták hagynak nekünk bőséges időt arra hogy kiválasszuk mit is akarunk fogyasztani. Ha már "dombi" akkor vadkaja, mert abban jók...legalább is ezt hallani...
    röpke fél óra és már rendeltük is az ételt... Levest is szerettünk volna, a fiatal pincér valahogy benézte a rendelésünket,az asszony levesét lazán elcserélte, a vargányás szarvassonka chip-es levesemet is miniatűr csészében tálalta...Ez annyira megalázó....melletted lévő asztalnál normális mérető tányérban ugyanazt fogyasszák.....kezdett felmenni a pumpa....jeleztem az öregúrnak, aki mint tulajdonos, és főpincér próbálta elütni a problémát, majd kínos 20 perces várakozás után elfogyasztottuk a csészés leveseket mert nem történt semmi... Közben megjött a főétel...kínos percek a fiatal pincérnek....nem ezt a levest kérte az asszony és nem is csészében....sőt ki sem cserélték. Nehezen de túltettem magam a problémán, és akkor már ott gőzölgött a főétel, amibe tényleg semmi kivetnivaló nem volt.
    A fizetéssel viszont annál inkább....ne fizess az asztalnál, mert az macerás nekik, távozáskor az asztal számának bemondásával megteheted.....kis tülekedés a bejáratnál...mások is várnak a fizetésre...ez is lassan történik...majd mikor sorra kerülünk a borzalom következett...kiolvashatatlan rendelési cetli alapján nekem kellett sorolnom az elfogyasztott ételt és italt, a levesekről nem is beszélve...most akkor kicsit kaptunk vagy nagyot??? feljött a pincéből az öregúr, és ott előttünk szóváltásba keveredett a számlát adó feleségével...szinte már teljes a komédia....Kifizettem és megfogadtam hogy soha többet nem megyek a "dombiba"
    Bezzeg reklám az van, gasztro angyal a kereskedelmi tv-ben.... :N

Új hozzászólás Aktív témák