Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz Jazzos #6273 üzenetére

    Most akkor ki a hülye? kérdésedre a válaszom: Hát én, mivel még mindíg szórom a pénz felesleges újításokra, ráadásul úgy hogy hagyom magam rábeszélni........:)

    Srácok! komolyan meglepett hogy két USB-s cucc ilyen szépen összeakad, ráadásul úgy hogy blokkolja valami a PS2-es bill-t is.....lehet hogy maga az usb-s eszköz véletlenszerű éledési idejének egybeesése a gond, de az egérnek illene hamarabb működnie, de az is troger microfos termék.....

    Daler!
    orgia???
    én ilyen szót nem ismerek, ezért elővettem a kis értelmező kéziszótárt, és a legközelebbi találat az orgona volt.....
    "templomokban a karzatra épített egyedi tervezésű és felépítésű, sípok csoportjaiból álló, regiszterekkel vezérelt levegő általi befúvásos hangszer.......kistemplom 1-2 regiszter, nagytemplom 3-4 regiszter+ főpedál......
    fehér és lila orgona is létezik virág, azaz fás szárú bokor virágzatának formájában...:) "

    most nézem, elfelejtettem visszavinni a plébánia könyvtárából kölcsönzött értelmező szótárat.....:):):) a pitsába.......
    méghogy orgia.... :(

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák