Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • helkis

    addikt

    válasz G@ben #10799 üzenetére

    szvsz, ha 2 órát dolgoznak rajta, abból már tudsz venni egy lowend újat, vagy keress használtan.. :D

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

  • helkis

    addikt

    válasz G@ben #10799 üzenetére

    most mondom, ki kell tapasztalni, a motor kopottságától, ill tervezésétől, ill mennyire igénytelenre, vagy igényesre gyártották, az a legjobb, hogy ilyen M3-as bmw-vel szoktak tesco-kútra járni :DDD biztos olyanra tervezték a 300pacit :DDD egy kia-ba lehet tökéletes jancsibácsi üzemanyaga is, autója válogatja.. én a helyedben elöször, kikormolnám anyukád vezetési stílusát a kocsiból :D Vpower-racinget neki :D aztán lehet finomítani.. nem kell teletankolni, csak csínján, nálam mikor racinget raktam bele, jobban ment, de sokkal kevesebb kilómétert vitt el, bár ez lehet a vezetési stílus miatt :D 40literből olyan 600km-ert megyek el, normális de dinamikus vezetés mellett.. szóval elöbb tapasztald ki mennyit megy el, mivel, hogyan, aztán majd finomítasz, nincs rá recepet mi a jó, mi a rossz, esetleg nézd meg a manual-t mit ajánl.. :))

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

  • Balinov

    félisten

    válasz G@ben #10799 üzenetére

    aha,tv,videó,hifi,dvd,meg ilyesmik. ha javíthatatlan és olcsón kell esetleg mikró az albiba,akkor nézd meg a vasvári pál utca és a bartók sarkánál,ahol az Adamarc van,vagy mifene van egy elektronikai diszkont ahol állítólag csomagolás,esztétikai hibás cuccokat lehet venni eléggé jó áron. Mikor arra járok kocsival,mindíg elhatározom,hogy benézek,de sose jut rá időm. Feleségem nagybáttyáék egy Sharp mikrót vettek ott,asszem valami jó áron. A kereszteződésnél,ha mondjuk marcal 1 felől jössz,Thalerék után nem sokkal szabadhegy felé kell fordulni,mintha mennél a balatonra,az esso kut felé.Lehet Mr. Thaler még bővebbet is tud mondani erről a boltról.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Aktív témák