Hirdetés

Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    Sziasztok!
    Utazó nagykövetet játszom, így ritkán vagyok net közelében, ha kellene valami cucc a fentebb megírt listából, azt kérem jelezzétek privátban!

    Szeretném jelezni hogy Balinov Mester nemsokára hazaérkezik, és tiszteletére 21-én pénteken este egy baráti összejövetelt szervezünk!
    Megkért, hogy rántsam össze a társaságot, így hát szeretnék eleget tenni a kérésnek!
    Jazzosnak, Cortez-nek, Flow-nak már jeleztem beszélgetésünk alkalmával.
    Tisztelt Többiek! (KEMÉNY MAG)
    Ez egy jó alkalom arra, hogy a szétszéledt kis győrkörnyékit egy csöppet összerántsuk!
    Péntek révén, talán senkinek sincs egyéb családi programja,ne hivatkozzatok a mikulásra, az nem ezen a hétvégén kopogtat...:)
    A szokásos kis Darts-ozós, beszélgetős összejövetel, a belvárosban...vagy éppen a Laposon!
    A belvárosi sikátorba jártam, illetve holnap este lenézek, hogy mi a stájsz pénteken.....
    Alapjába véve a Laposra gondoltam, ott időben szólva asztalt foglalnék, és fixen 1 darts-gépet is előjegyeztetnék!
    Mit szóltok hozzá?
    Kocsival is meg lehet állni, esetlegesen közelben más kocsmázási lehetőség is adódik ha túl nagy tömeg verődne össze, és zavarná a mi kis társaságunkat.
    Mindenféleképp a belváros, és fősuli környéke, kintebb ezt most a megközelíthetőség miatt nem lenne érdemes vinni.
    Privátok is mennek majd emlékeztetőül.....:)
    A megrendezés helye lehet javaslat dolga is, de rövid idő alatt döntsük el, mert ha lapos, azt hét elején legkésőbb foglalnom kell!

    Tisztelt Vidéki Kollégák!
    Szálláslehetőség gyanánt egy személy részére fel tudok ajánlani egy matracot az új albérletemben!

    Üdv!
    Dryman

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák