Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saen

    veterán

    válasz Cathfaern #240 üzenetére

    Ha a Skellige a patron warriorra hasonlítana akkor messzire szaladnék, szerencsére nekem nincs ilyen érzésem :DDD

    Két dolog jutott nekem eszembe, egyrészt sokkal taktikusabb játék, mint HS, cserébe viszont a lapok minősée sokkal inkább fontos, legalábbis most úgy tűnik. Néha jön egy-egy ellenfél akinek van néhány nagyon erős lapja, azok ellen ha fejreállok se tudok nyerni a basic paklijaimmal. Noxious streamjét néztem, ott azért az elhangzott, hogy versenyek mennyire lennének nézhetőek, mert egy jó caster a kezdő lapokból kb megmondaná, hogy ki nyer. Szóval a taktikázásnak nagy része már a pakliépítésnél megvan. Meglátjuk majd a netdecking mennyire fogja negatívan befolyásolni a játékot, egyelőre még nagyon új minden, kevés az írott anyag.

    RNG itt is van, főleg a monster paklinál látványos most, nagyon nem mindegy, hogy melyik lényed éli túl. Persze ezzel is lehet taktikázni, olyan elborult hülyeséggel, mint pl a Yogg még nem találkoztam. Azon viszont már jót mosolyogtam, hogy a hivatalos fórumon már külön topicja van, hogy kérik a fejlesztőket, hogy csak minimális RNG legyen a játékban :C

    (#234) Ðávid: 32 óra? Na az nem semmi :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák