Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDobos

    őstag

    válasz NyxNyxNyx #692 üzenetére

    Nos, nagyon furdalt a kivancsisag, igy megcsinaltam a henselt decket, 400 scrapembe fajt, de persze ugy hogy kozel sincsenek kimaxolva a lehetosegek benne. Ugye Henselt mint leader azzal a kepesseggel bir hogy egy sorban arannya valtoztatja az osszes unitot es igy emiatt +2 az osszes ilyen unitnak. Remelem latszik a kepen amit csatolok a deck. Valoszinu a dimeritium bombot kiszedem belole, ahelyett majd mas silver kell, szerintem priscilla lesz, de akarmilyen kritikat es tippet elfogadok:) Szerintem vernon helyett majd megy be egy igni geralt, jon be priscilla, aztan lehet meg dijkstraval is megprobalkozok, de lehet nagyobb lesz vele a nyug mint a belole szarmazo elony. Azt akarom vele jatszani hogy a redanian knightok(3 db egyutt arany lapok) meg a felpromotolt lapok miatt ha szerencsem van mar elotte kint van Ves es Margarita amibol mar sok + kartyam van amik az arany lapok miatt jonnek le azokat dijkstraval vissza majd egy sort Henselttel arannya ami megint sok +2es lap lesz Margarita miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A55 5G

Új hozzászólás Aktív témák