Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    Kaptam én is beta kulcsot, tegnap játszogattam vele. Witcherrel nem játszottam, szóval teljesen új volt az egész. Régen játszogattam Magiccel (csak haveri körben), illetve jelenleg HS-ezek.

    Bár elsőre nem látom át, de ez a 3 féle decktípus valahogy kevésnek hangzik. Jó a HS-es 9 class meg a ló másik oldala, de mivel ha jól látom itt se lehet kevert deckeket létrehozni, mint magicben (ahol alapból is van 5 féle), ez kevésnek hangzik.
    A grafikai stílus nekem nem jön be... gondolom vitték a Witcher stílusát, nyilván rajongóknak bejövős, de így külsősként nagyon sötét és nyomasztó az egész, és nem csak az kártyák artworkére gondolok, ott nem is lenne gond, de ez az egész UI-ra jellemző.
    Maga a játékmenet elsőre nekem nagyon furcsa. Kicsit olyan érzésem van, mint ha pokereznék, mindenki kipagolgatja amilye van és az nyer aki "jobbat húzott". Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincs taktikai lehetőség a játékba, de eddig úgy látom nagyrészt blöffölésen alapszik, mivel szinte lehetetlen reagálni az ellenfél lépéseire, illetve a "minion" interakció minimális. Ettől persze még komoly taktikai mélységei lehetnek a játékmechanikának, ezt még nem látom át.

    Még mindenképp fogok vele játszani, de elsőre nem igazán fogott meg. Szerintem ez egy nagyon jó és érdekes játék lehetne élőben. De így online játéknak annyira nem tűnik érdekesnek elsőre. És szándékosan leírtam nagyon sokszor, hogy "elsőre", mert ezek tényleg csak az első benyomásaim, viszont mivel a Gwentnek elég komoly vetélytársa is van, ez első benyomás is elég fontos...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák