Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Teasüti #57501 üzenetére

    Én 3 év alatt biztos megyek 100 ezret, de ahogy mosanában alakulnak a dolgok, megint mennem kell majd 3 nap alatt 2300km-t, szóval ha kéthetente megyek, még akkor is megvan a havi 8- ezer km. Ez két szettel, mindkettőt a megfelelő évszakban, problémamentesen autózva eddig eléggé bevált recept volt, a gumis féléventre ránéz a gumikra, centír, ez-az, ráadásul nálam sok esetben más jellegű a téli felni, mint a nyári, amelyik szép, az nem biztos, hogy alkalmas a téli sósabb körülmények között, szóval elismerem, nagyon sok embernek megfelelhet a dolog, én is tudnák olyan felnit választani, ami mindig jó lenne, nem szoktam olyan körülmények közé keveredni, ahol 10 centin múlik a baj, de egyelőre még idegenkedem a dolgoktól.

    Egy próbálkozás volt pár éve, ami élőben már szemre se tetszett, úgyhogy átvétel után fotó, és eladtam. Conti conticontact TS815-ös seal-es gumik voltak, elvileg ideális kombó lehetett volna, de megnézve én ezzel a mintával nem akartam pályázni.

    [ Szerkesztve ]

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák