Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz rbalint88 #46353 üzenetére

    Felénk nettó aprószerelmeskedésből nem mennek el gumishoz, elég gatya abroncsokon is furikáznak, de szerencsére - mivel a fővárosban olcsó autót üzemeltetni - keveset mennek is vele. Én pusztán sportból és hobbiból csinálom (halálosan indokolatlan a két szett a Vitarára), nekem ez nem nehézség, az Astrára sem kellene, de apósom így alszik nyugodtan. Ennyi testmozgás kell, ráadásul aki ennyit nem tud önállóan megcsinálni, az járjon busszal. ;]
    Kevesebb a szemét, de a többségnek bőven elég lenne a 4S abroncs, a kókler meg rengeteg, amíg nem fut bele az ügyfél egy defektbe, addig fel sem tudja mérni miért utáljuk a légkulcsot. ;) Én már szedtem le légkulccsal felrakott 4S abroncsot (3 éve volt fent zavartalanul) a Fogarasi Hargitán a gyári kerékkulccsal, sokat emlegettem a családon belül szaporodás káros kórképeit a gumis "mágus" kontextusában... ott a hajadra kenheted a defektjavítót ha egy kő kivágja az oldalát, segítség nincs.

    Sosem mondtam hogy felesleges, de én jó néhány éve azt tapasztalom minden műszaki szakmában, hogy amit én megcsinálok az van rendesen megcsinálva, mert ahova van időpont és olcsó, azok kóklerek, ami megfizethető árú szolgáltatás, ott kb féléves előjegyzés van. A profi gumisomhoz szeptemberben kell időpontot kérni, különben karácsony után fog felkerülni a téligumid, mert napközben beállni a sorba... Az autószerelőm szintén zenész, soron kívül semmi sincsen náluk, sok ügyfélnek hónapokig ott parkol az autója és egy ilyen perverz tetris-t játszanak a romokkal, pedig némelyikben csak lambdaszondát kellene cserélni, de arra sincsen érkezésük, van amelyik egy csekkendzsin miatt áll ott, de a hibakódot még nem tudták kiolvasni, mert másik 10 ember naponta telefonál hogy mennyire lesz drága és mennyire lesz készen tegnapra... Csak ők értenek is hozzá és nem ebből akarnak jachtot venni...

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák