Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Stellar Blade - Túl az 1 millión

    gp Külön érdekesség, hogy a Metacritic oldalán a felhasználók ennek a PS5-ös játéknak adták a legjobb pontokat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • SPeti1984

    senior tag

    válasz spiky03 #38865 üzenetére

    Szerintem is ha már az bejön amennyiért a gumis összeszereli és felrakja a kocsira, akkor már megérte meghírdetni. Sajnos sokan rávágják manapság dolgokra, hogy ez már semmit nem ér (hamár úgyis gumis csoportban vagyunk, akkor köztük sok gumis is ezt teszi, aztán mikor meg ők hírdetnek használt gumikat felniket, akkor már egyből jóval többet ér).

    Meg kell próbálni, ha elviszik valamennyiért akkor csak nyer rajta az ember. Aki pedig megveszi úgyis látja, tudja, hogy nem újat vesz. Sajnos mindenki tudatában van, hogy mire futja és mire nem.

  • BaLee

    addikt

    válasz spiky03 #38865 üzenetére

    Egy - két gyakorlati példa, mivel használt gumikra előszeretettel rávágják itt a topicban, hogy nincs értéke:

    - Pár éve meghirdettem egy acélfelni garnitúrát amin volt egy 2002-es gyártású téligumi garnitúra (nem kifejezetten értéknövelő tényezőként) le is írtam, hogy régi gumi, profil még van bőven, de nem szedem le. Érdekes módon több érdeklődő azt kérdezte, hogy elmegy-e még 1-2 szezont...

    - Szintén 2004-2005 körüli nyárigumi garnitúra amiből az egyik defektet kapott 2011 körül, még tudtam venni ugyanabból a mintából egy darabot, elég frisset, de 2 év múlva lecseréltem mind a négyet, mert már öregek voltak és nagyon csúsztak, és amit utóbb vettem azt hoztam el csak a gumistól, hogy azt megpróbálom eladni. Aki megvette mondta, hogy ő megvette volna a másik hármat is, kár volt otthagyni a gumisnál...

    4 éves téligumikat új ár 50%-a körül simán el lehetett adni. Egy éves Vredestein nyári garnitúrát új ár 75%-ért vitték el, 3 éves Michelin Primacy 3 garnitúrát új ár 60%ért.

    Aki nem a saját pénze ellensége csak azért ne dobja ki a gumit, mert ő már nem venné meg...

Új hozzászólás Aktív témák