Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HookR

    addikt

    válasz rbalint88 #22495 üzenetére

    +Qru:
    Nem jellemző a síelés, és mivel a havas napok is meglehetősen ritkák, inkább a nyáriasabb 4évszakos felé hajlok. A mostani nyári gumi 97W-s. 140 lovas dízelhez feleslegesnek érzem a W-s sebességindexet, a V is bőven elég, amúgy sem száguldozom. Ha jól sejtem, a nagyobb terhelhetőség viszont még akár jól jöhet a vonóhorog miatt. Eddig hamarabb érett el a gumi, minthogy elkopott volna (bár a mostani zabolázatlan dízellel még nincs hosszútávú tapasztalatom), ezért talán a CC tűnik jobb választásnak a jobb tapadással.
    A dilemma már csak az, hogy a CC XL 215/55 R16 97V legyen, vagy 205/55 R16? Utóbbiból, ha jól látom nincs 97V.
    Azt még érdemes megemlíteni, hogy 2 literes automata dízel, ami olykor minden igyekezetem ellenére hirtelen adja le a nyomatékot, kipörgetve az első kerekeket* (pl. álló helyzetből forgalomba besorolásnál). A manuális váltós szívó benzinest leheletfinoman tudtam adagolni, de itt nekem kell alkalmazkodni a nem egyszer igen bárdolatlan viselkedéshez. Így is a 205/55-re voksolsz?

    *Ennek lehet köze van a 11 éves gumihoz is.

    [ Szerkesztve ]

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Új hozzászólás Aktív témák