Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz PRDZsolesz #5573 üzenetére

    csak hogy javaslatom is legyen:
    185/60 r15 tökéletes lenne az alufelnidre, 15k-ért van elég jó gumi, pl. ez a kumho.
    egy szett 60k, és azért ezzel ellennél évekig, eco gumik nem kopnak annyira.
    ha még jó a télid, menj vele még 1-2 hónapot, és akkor talán meglesz arra, amit linkeltem, mivel csak +20k a leggagyibb kínaihoz képest, igaz az már +50%, de a gumi nagyon fontos.
    egy saját példa: vaci új swift2, de téli gumira már nem tellett, azaz másra költöttem, csak előre vettem, mert jó az úgy, azt is valami tesco-s sportiva-t, szerintem volt vagy F-es nedvestapadási indexe, bár 2008-ban még nem volt ilyen jelölés ugye :K
    nagy hó (30-40 cm), munkába sietve reggel országúton úgy keresztbe ment az autó, hogy alig bírtam megfogni, pedig a másik sávba is jártam már, fogalmam sincs, hogy hogy nem kerültem az árokba.
    na azóta gumin nem spórolok. igaz utána is volt egy szitu, a következő autómon egy 5,5 éves gumival, abból is tanultam, öreg gumi nem jó gumi, hiába nem futott semmit se.
    tényleg csak jó tanács, szerencsére nekem(és másnak se) nem lett bajom a meggondolatlanságból/tapasztalatlanságból, de lehetett volna.

    (#5576) bambano: +1 :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák