Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    válasz Cifu #36705 üzenetére

    Nálunk is ez a helyzet. Bár engem már nem érint szerencsére, haverom története a helyi Marso-val.
    Rendelt a webshopból egy garnitúra gumit, amihez volt szerelési kupon is. Lekérette a helyi boltba, hogy majd ott felrakatja. Közben kapott egy defektet, bement, megcsinálták neki, de szóba került a rendelés és mondták, hogy lekéretik a 2 gumit, mert náluk van már 2. Itt is volt bénázás valami majd végül mikor már ott volt mind a 4 akkor hívták, hogy megjött a 4 gumi el lehet vinni. :P
    Haverom mondja, hogy ő inkább fel szeretné rakatni azért rendelt náluk meg ugye van rá valami 5000Ft értékű szerelési kupon. Konkrétan nem tudott neki időpontot adni, se 2 hétre rá se 3 hétre rá, nem tudott neki időpontot adni. Mondtam neki ez elég komoly. :D
    Nem tudom végül mi lett a vége, de úgy örülök, hogy négy évszakos abroncs miatt ez engem nem érint, bár régen sem érintett, mert lecseréltem otthon de így azért nyugodtabb az élet.

    Nagyon örülök amikor a budapestiektől kapom az oltást, hogy bemegy a 24 órás gumishoz és vár 30 percet és már cserélik is a gumiját meg minden sarkon gumis van, hát vidéken nem ez a helyzet. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák