Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #05364992

    törölt tag

    Hello!

    Az alábbi "dilemmával" fordulnék hozzátok: az "öreg" GTX275-ösömet készülök cserélni egy GTX670-re. A jelöltek az EVGA GTX670 FTW-je, valamint az Asus két DCII-ese (a sima és a TOP). Árban a különbség nem nagy, szóval az nem szempont. Az EVGA egy szépen megépített, jól összerakott karinak tűnik, ráadásul a gyári tuningja se rossz, az Asus-okon viszont profibbnak tűnik a hűtés, ráadásul a TOP egy picit még jobban meg van húzva. Másik részről viszont minél előbb szeretném elintézni a dolgot, és TOP-ot fogalmam sincs mikor tudnék majd szerezni. A hűtéssel kapcsolatos dilemmámat tovább árnyalva, a kártya egy jól szellőző házban teljesítene szolgálatot. (CM690 6db Coolink SWIF2-es ventivel, 3 beszívó/3 kifújó elosztásban, a szívók max fordulaton járnak, a fújók kisebben. A GTX275-ösöm ebben a legdurvább nyári napokon jár olyan 80°C körül teljes terhelésen, a ventit egyszer kapcsolta 50% fölé az elmúlt 2,5 évben, az is Furmark alatt volt.) Lényeg a lényeg: megérné-e várnom egy TOP-ra (esetleg megvenni a kistestvérét), vagy ne pörögjek ezen, és rendeljem az FTW-t?

  • #05364992

    törölt tag

    válasz keIdor #4097 üzenetére

    GIGABYTE GV-N670OC-2GD
    Őt találtam hirtelen, a hűtése igen frankónak tűnik, a gyári OC se rossz, és olcsóbb az előző három alternatívánál. :D (A hosszú nyák, meg a minimum 3 év gari is stimmel a szempontok közül.) Régi irracionális ellenszenv miatt a Gigákra már rá se néztem mikor karit kerestem, de ez nyerőnek tűnik, kösz a tippet.

Új hozzászólás Aktív témák