Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lendova

    őstag

    válasz Gawamatsu #91818 üzenetére

    Nem a fő szempont a dollár/óra. Persze most is pillanatok alatt el tudnák költeni milliókat, de nem szeretném ez miatt átugrani a többségét annak, amit a játék kínál.
    A mérlegeléshez sokat segít minden ilyen infó, amit te is adtál. Köszönöm! Tisztában leszek a shortcut-tal. :)

    Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

  • Plata

    félisten

    válasz Gawamatsu #91818 üzenetére

    A Nightclub-os dolog nem teljesen igaz,szerintem most az a legjobb passzív pénztermelő nekem.
    Mivel szeretek csak lébecolni ha fent vagyok és marhaságokat csinálni,mint auto eladás auto shop-ból,így MC gyárakkal nem is foglalkozom,max Cayo perico,de a nightclub vicces küldetéseit megcsinálom mert poén.A nightclub egy ideje elég jól termeli lóvét a széfbe,max 250 ezer fér bele,de ha csinálod a vicces kis küldiket akkor elég hamar tele van.
    A club széfjéből termelt lóvéból vettem kocsit az autószépségversenyre is.
    A yacht meg nekem megérte a több havi szenvedést amíg összeszedtem az árát esténként heist-eléssel sok évvel ezelőtt.Ma már könnyű meg keresni az árát,az akkori melókkal sok órányi fárasztó grind volt,de sosem bántam meg és szeretem a mai napig.
    Főleg mivel baromira lehet vele hergelni a sok ütődött vérpistit. :D
    Yacht+Kosatka kombóval igazán ki lehet borítani a sok marhát.
    Imádni való amikor habzó pofával vonyítva próbálnak elkapni. :DDD

    #91821Gawamatsu
    Nem én nem arról beszélek,az is nagyon jó,de a széf az irodádban abból termel pénzt hogy a club népszerűsége magas,a hülye mini küldikkel maxon tartani a népszerűséget tök egyszerű.
    Ráadásul a mini küldik viccesek és legtöbsztör addig tartanak hogy fogsz egy pasast és kidobod az ajtón. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák