Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Ufff uff!

    Tudom, tudom szemét köcsög vagyok... pedig semmi rossz szándék nincs bennem DE...
    Én hoznék egy olyan változtatást, hogy ha már valaki a PHHU-ba tartozik akkor legyen szíves azt aktív-nak használni. Sőt lehetőleg jó lenne ha más crewba nem is tartozna.
    Így is rohadt sok az új tag, amivel semmi baj mert nincs velük baj rendesek és segítőkészek stb...
    De megint egyre gyakoribb hogy csomó idegen magyar jön be amivel megint nem lenne baj mert normálisak is... de egyszerűen rohadt sokan vagyunk.. hamar betelik a CEO/MC még ha csak mi vagyunk akkor is.
    Meg az állandó Chat teli írkálás hogy "úúú mennyi magyar", jéé magyarok" stb stb stb.

    Arról nem beszélve hogy köszönni luxus azt se tudjuk hogy magyar de ha kap egy Kicket akkor meg jár a pofa..stb azt kell bogarászni mindig hogy ki az idegen ki nem, ki kivel van ki szop le kit... ja nem :D

    Van pár "új" tagunk akinek :
    1. nem is aktív crew a PHHU (saját crewal nincs baj)
    2. több akár 3-4-5 másik crewban is benne van
    3. több száz ismerőse van

    Lehet ezekkel kicsit kibővíteném a szabályzatot de ez csak az én egyéni véleményem.

    Másik :
    Én még mindig fújjogom a repülős DLC-t :( nem mondom hogy nem lesz faja meg izgi meg egy két új dolog nekem is bejöhet.. de asszem nem fogok sok pénzt költeni rá.

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák