Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz #19103744 #5739 üzenetére

    A légegér offtopikhoz én is hozzászólnék saját tapasztalat alapján, mert nekem is van (ilyen - nem pont itt vettem és nem ennyiért, de pontosan ugyanez).
    Tényleg van jó pár típus, de a kiválasztásnál van egy nagyon fontos dolog, amire oda kell figyelni, ha a légegérrel teljesen le akarod váltani az irányítani kívánt eszköz (jellemzően TV-k vagy média lejátszó boxok) eredeti távirányítóját, akkor olyan légegeret kell keresned, ami infrával kombinált. Ennek hiányában mindig szükséged lesz az eredeti távirányítóra is, amikor be akarod kapcsolni a TV-t vagy a boxot, mivel a 2.4GHz-es rádió (wifi) rész nem alkalmas bekapcsolásra, mert csak infra jelre kapcsolnak be (viszont a már működő készüléket ki lehet kapcsolni a csak rádiós légegérrel is).

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10

  • sgeza

    veterán

    válasz #19103744 #5739 üzenetére

    Nekem teljesen rendben működik. Kétféle példányom is van itthon, ezzel kapcsolatban jegyeznék meg egy fontos dolgot! Érdemes figyelni - már akinek szükséges - a billentyűzet kiosztást! Az egyiken ilyen eszközömön ugyanis nincsenek a "távirányítós" oldalon play/stop, stb. gombok. Pedig ezelk hasznosak média lejátszásnál. A billentyűzet oldalán pedig nincs ott mindegyik gomb! Hiányzik a TAB, illetve a funkcióbillentyűk sem elérhetők. Pedig sajnos ez néz ki jobban, és ennek kicsit finomabb az egérmozgása. Viszont mindkettőben van infra, korábban említette a kolléga, hogy használattól függően ez jól jöhet.

    Röviden összefoglalva
    1. eszköz - Viboton
    - Van benne infra
    - Vannak médiagombok
    - Teljes billentyűzet
    - Jól használható, de nem adnék 10 pontot az egér mozgására (ez nem azt jelenti, hogy ne lenne jó, de a másik finomabban mozog)

    2. eszköz
    - Van benne infra
    - Jobban néz ki
    - Nincsenek médiagombok
    - Hiányoznak billentyűk (TAB és funkcióbillentyűk)
    - Jobban mozog az egér, finomabb a használata

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák