Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz g@bo #248 üzenetére

    Nem kötelező kereskedni, ha nem jön ki annyiból, be kell zárni az üzletet és viszlát... :U

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

  • Gdmx

    tag

    válasz g@bo #248 üzenetére

    Nos, g@bo, sajna nem az üzletvezető/eladó a társadalmi rétegek közötti szakadék megnyílvánulása, vagyis hidd el, hogy egy ü.v. élete sem fenékig tejfel. Amennyivel többet keres, 2x annyit várnak eltőle. És ha még kicsit lelkiismeretes is vagy, akkor pokollá tehetik az életed azzal, ha mondjuk hivatalból szemétkedned kell. Eset nagyvonalakban : lányzó végigdolgozza a hónapot keményen, 1-0.5 órás túlórákkal ami persze semmi (tudjátok, na még ezt és menjünk haza) ezek pont jók arra, h hónap végén megmutassa magát a prémiumban. Szal, lányzó keményen dolgozik, 27.-én megbetegszik. 3 nap kiesik, így nincs meg az óraszáma (túlórákkal sem) ezért a következő hónapban le kell dolgoznia, ha nem akar kevesebb pénzt kapni ebben a hónapban. Slusszpoén: csak fele annyi prémiumot adhatok neki mint amit gondoltam, mert beteg volt !!! Ez hol igazságos? Sehol.
    És kinek kell megmondania a lánynak, persze h a főnökének, nekem.

    És egy beosztott akkor se vegye magára a sértéseket, mert nem neki szól, hanem a cégnek akit/amit képvisel. És ha szabályozot a munkája, márpedig az, nyugodtan hivatkozzon arra, és ha nem elég hívja az ü.v.-t, elhihetitek, az majd lerendezi a tagot. Legalább kiengedhet egy kis gőzt ;] !

Új hozzászólás Aktív témák