Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Gyick #4661 üzenetére

    Mondjuk a hangológép pont nem felesleges, hanem maximálisan ajánlott, szinte kötelező annak, akinek nincs abszolút hallása. Egy sima akusztikus hogy hangolható számítógéppel? Esetleg, ha van mikrofonja, akkor el tudom képzelni, hogy van olyan program, amivel hangológépként tudja a számítógép/mikrofon kombót működtetni (bár gyors googlezással nem találtam most így hirtelen ilyet), de amúgy igen-igen jó hallás kell hozzá. De se abszolút hallása se mikrofonja nincs mindenkinek.

    bosston:
    Ez egy kellemes kezdőgitár. Full laminált, szóval túlzottan gazdag hangra ne számíts, szépen csilingel, de ennyi. Akkordozgatásra, sikálásra teljesen jó, ha fingerstyle akarsz játszani, akkor kevésbé eszményi, de ennyi pénzért nem is kapsz sokkal jobbat. Szóval összességében szerintem bevállalható :K
    Annyit tudok tanácsolni, hogy ha minden részében laminált, olcsó kezdőgitárt veszel is, a full hársfa testűeket kerüld, kellemetlen dobozhangjuk tud lenni. Plusz arra számíts, hogy az ujjbegyeidnek kellemetlen élmény lesz a gitártanulás :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák