Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    Tiszta nepmese vettem is gitart meg nem is ....

    Penteken talatam egy akusztikus gitart aminek nagyon bejott a hangja, Yamaha FG-TA TransAcoustic Dreadnought... Kiprobaltam, mondom meg korbenezek, de alapbol a hangja nagy betalat.

    Meg mondja az elado, hogy van egy extra ebben a gitarban, beepitett reverb/chorus, mutogatja, bekapcsolod- kikapcsolod, tenyleg, lehet hogy majd a jovoben jol jon, nem kell hozza erosito, semmi....Okes.

    Elmentem par boltba ma, korbeneztem volt par Martin meg Taylor aminek ugyan uj bejott a hangja, de azok kb dupla arban voltak.

    VIssza a boltba, utolso darab, meg megvan. Okes akkor megveszem, az egyik Pacifikat nayon korrekt arban beszamoltak, kifizetem. Adjak at a gitart es gond van, a kis aksi tarolo hianyzik a gitarbol...

    Jon a manager, van rengeteg extra aksijuk csak eppen nem ebbe. Vegignezik az osszes gitart a falon, hatha valamelyik passzol, es kb 10 kulonbozo gitarbol lopta ki valaki az aksikat a hetvegen :W

    Gitar vissza, igy nem adhatja el, mert hianyos. 40 percen keresztul telefonalgatott, egy darabot talalt valahol azt holnap atkuldik hozzajuk, esetleg szaerdan at tudom majd venni...

    Remelem nem jon be annyira mint ahogy gondolom , mert akkor megint vehetek meg egyet a ceghez is :DDD

Új hozzászólás Aktív témák