Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz Landon #87 üzenetére

    Nálam 100-ból 100-szor azt csinálja, hogy ALT(bal oldali)+F12-re BIOS POST közben a gép leáll, majd 2-3 másodperc mulva bekapcsol, majd mintha misem történt volna vidáman bebootol és betölt a vindóz. Mint tudjuk ALT+F12-re a main BIOS tartalmát kéne beírnia a Backup BIOSBA! De nem azért sem! ;]
    Ehhez kapcsolódik az, hogy néha F12-re amire a boot menüt kéne előhoznia ugyanezt csinálja, de ezt mondjuk csak 10-ből 4-5-ször. :O
    A másik 100-ból 100-as az jó ha tudjátok, hogy ha nyomtok neki egy hideg resetet(tehát nem ALT+CTRL+DEL) BIOS POST közben akkor úgy érzékeli, hogy súlyos hiba történt bootolás közben, ezért nálam legalábbis ilyenkor mindig visszarakta a backup BIOS-ból a gyári F2-es BIOS-t. Ezért én mindig szabályosan leállítom vindózból, illetve onnan is indítom újra. Esetleg kap hideg resetet windows load közben ;] , bár ez ugye nem egészséges a vinyóknak no mindegy a lényeg, hogy a lap jusson el a Loading operating System... feliratig és addig nem piszkálni, mert rögtön megsértődik és megbüntet! :DDD
    Egyébként nekem Del-lel mindig belép a BIOS-ba ezt én még szerencsére nem tapasztaltam amit Landon. :Y
    Sok furcsasága van ennek a Giga P67-es szériának az biztos... :F

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák