Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kroky3

    tag

    válasz HummeRC #9647 üzenetére

    Csak megerősíteni tudom Gorneck23 sejtését, hogy a ramok okozzák. A tünetek illetve gyakorlati tapasztalatom alapján 99%-ban biztos vagyok benne. Tapasztaltam még ennél cifrábbat is 800-as kingmaxokkal. (P45-ben, máshol azok is jók) De bátran merem ajánlani az 1066-os kingmaxokat. Ha extrém tuningot nem is tudnak de az 1066-ot 2.0v-tal stabilan tudják. Nálam olyan 11xx pontosan nem emlékszem mentek stabilan,különösebb finomhangolás nélkül. Ha nem hiszed próbálj meg kölcsönbe szerezni próbára. Ha lehet a 2 oldalas cl5-ösből. Valamint ha 4 Gigát akarsz könnyebb a 4x1 boldogulni mint a 2x2-vel .
    Kicsit több Mch core kell és egy picit az Mch/dram ref,valamint chhanel A ref, B ref-el is lehet picit "játszani kell.

    Gorneck23: nálam volt olyan hogy csak simán fagyott,(csak üresen járó rendszernél)sosem volt kékhalál mikor megadta magát már arra sem volt energiája. :DDD De olyat is tapasztaltam, hogy egyszerűen a postnál lefagyott, el se jutott a boot-ig. Ha sikerült "beidegesíteni" a gépet hogy beinduljon ramfesz refek beáll. stabil volt. "Hidegindításnál szintén nem indult. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák