Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i are robot

    senior tag

    válasz Termi16 #31166 üzenetére

    Ez mind szép és jó, csak nem ez a gondom. Vinyók Inteles (sárga) csatiban vannak, idáig OK. Drivert leszedtem (korábban a Giga oldaláról), csak nem tudom feltelepíteni, mert hibaüzenettel elszáll (nem megfelelő hardverkövetelmény, vagy ilyesmi). BIOS-ban frankón beállítok mindent, Ctrl+I is megvolt, RAID1 tömböt létrehoztam, szereti, idáig szintén OK, csak ezek után a Vista egyszerűen nem indul el. Szóval ez a bibi, hogy ha a BIOS-ban a RAID nincs bekapcsolva, akkor nem tudom feltelepíteni a Vistás drivert, ha be van kapcsolva, akkor meg nem indul el a Vista. Olyat is próbáltam már (többször is), hogy elindítom a Vista telepítőt hogy javítsa meg magát, ekkor elvileg be lehet neki adni drivereket, USB-re rátoltam a floppy-s cuccot, megmondom neki hogy melyik drivert adja hozzá, sokáig gondolkodik, de az is elszáll hibaüzenettel. :F

    Azért is kérdezem, hogy ez csak nálam nem megy valamiért, és emberek százai hajtották már végre sikeresen ezt a műveletet, vagy valami tényleg nem klappol? :B

    Jut eszembe, az angol nyelvű oldalon ahol a leírás van, van az a bizonyos registry bejegyzés, az is megvolt, tehát hozzáadtam ahogy kell, de az sem segít. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák