Hirdetés

Aktív témák

  • RainerNoni

    csendes tag

    Hello mindenki!

    Lenne két olyan problémám amiben lehet tudtok segíteni.
    Kaptam egy számítógépet, tökéletesen szuperált a dolog,de gondoltam újrahúzom az oprendszert rajta(Windows 7). Ekkor kezdődtek a hibák. (Az alaplaphoz nem kaptam Driver lemezt sajnos)

    1., Letöltöttem a Gigabyte honlapról a Drivereket. Telepíteném is őket, de a VIA azt írja a hangkártya telepítése során, hogy : "we can't find hd audio device". Amit tudtam mindent kipróbáltam, de nem javult meg a helyzet :( Angol tudásom meg sajnos semmi így hiába Google-ztam.
    2., Memória gond. Mielőtt újratelepítettem 4 gb ramot ismert fel most meg már csak 2 gb ramot. Gondoltam a "pucold meg" "fujd ki a slotokat" megoldásra, de semmi rakció. Kipróbáltam a memóriákat külön külön mindkettő tökéletesen müködik. Utána jött hogy Solt 1 Solt 2. Elsőbe van mindkét memóriával másodikban semmi, mintha nem is lenne memória a gépben.

    Remélem tudtok segíteni rajtam, mert már a fejemet verem az asztalba :(
    Előre is örök hálám mindenkinek aki próbál majd rajtam segíteni :R :R :R :R :R
    Moderátoroktól meg elnézést ha már van ilyen téma,telefonról nem olyan egyszerű a böngészés.

    Üdv,
    RainerNoni

    Egy pozitív értékelés csak pár percet vesz el életünkből!Ennyit tegyünk meg egymásért!!

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz RainerNoni #1 üzenetére

    Üdv!

    A kérdésed a Nem induló és mi a baja a gépemnek topic -ban tedd fel.
    Legközelebb kérlek, ne nyiss új topicot, hanem használd a keresőt.

    Ezt zártam.

Aktív témák