Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila9711

    tag

    Sziasztok! Mai napon derült ki, hogy van ismét egy aktívan tevékenykdő csalónk, Geripapi névvel regisztrálva. Igen, hülyeséget csináltunk mindannyian, akiket átvert az előreutalással, 1 pozitív után.. nem tudom, mit gondoltam. Különböző termékeket árult, kedvező áron, de még annyira nem gyanúsan olcsón. Pl. egy átlagosan 70 körül hirdetett telefont 60-ért. Előreutaltam, 0650-s hívószáma van, telefonon egy jól szituált csávóval beszéltem, azt mondta, hogy feladta, majd küldi a bizonylatot. Ott volt gyanús, hogy 2. napja nem jött email a Foxpost feladásról.. Egyszer jártam úgy, h technikai hiba miatt nem jött email, de akkor megkaptam a csomagot időben, rendben. Mindegy, felhívtam és rákérdeztem. Rá kb. 10 percre egy fórumtárs mindegyik hirdetése alá beírta, hogy csaló, átverte, feljelentést is tett. Azóta nem lépett be a csávó, nem érem el. Nagykanizsai, egy (feltehetően nem valódi) név, számlaszám, PayPal adat, telefonszám áll rendelkezésre. Kérem, akik a csalóra ismernek a károsultak közül, írjanak. Hirdetést jelentettem, feljelentést megtettem. Kommunikáljunk, lépjünk fel ellene.

    Attila

Új hozzászólás Aktív témák