Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    válasz TTomax #5484 üzenetére

    Csak legyen rá megoldás!

    Van akinek az előző alaplapi bios-szal simán megy ugyanezen felállás (hardver szempontjából) .
    A végén még tényleg vagy a lap, vagy a vga bios-a lesz a sz@r???
    Ez mekkora szarvas hiba??? :Y

    Tudom nem mondok újat, és ez manapság egyáltalán nem meglepő, de engem valahogy zavar, hogy az összes asus terméken ott szinyel: made in china.... fuck! :(((

    beci43 Bár csak egy bios lenne a hibás! Én nagyon örülnék neki!
    Attól félek, hogy TTomax-nak lesz igaza, és az Intel kapkodott.....

    Ami érdekesség még!!!

    Gigabyte UD4-nél az F2 (first relase) bios-szal előszőr normálisan ment a vga. (pontosabban egy-egy bios beállítás után néha nem egyszer, hanem kétszer, háromszor indult újra a lap. Ezt annak tudtam be, hogy sokan köpködnek a giga bios-okra, ez még úgy is az első, biztos nem sikerült jól.... Majd jön a frissítés.. Jött. F3 formájában, amit fel is raktam... Na innentől kezdve soha többet nem indult a vga-m a 16x slotban! Ugyanaz volt, ami a saberrel, és a fatal1ty-vel...

    Azt is el tudom képzelni, hogy az intel vette észre megint, hogy valamit elbaszott.... Most, hogy időt nyerjenek, az új bios-ok direkt letíltják a 16x slot-ot. :F Ez már nagyon extrém feltételezés, de nem csodálkoznék, ha igaz lenne. Gondolom ez esetben az intel nem akarja mégegyszer beégetni magát, és most ezerrel dolgoznak a problémán... majd az egy-két hónap múlva érkező alaplap bios-ok ismét engedélyezik a 16x slotot.. :B

    [ Szerkesztve ]

    Bogyorisz

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz TTomax #5484 üzenetére

    Megcsináltam másodszor is.... mostmár az ambienttet nem kapcsolom ki. 3. teszt nem lesz.
    Aúgy is kínszenvedés tizenX fpsekkel végigmenni a pályán.

    Metroban már volt különbség fps-ben is
    A játék alatt végig fix volt a Vmem használat. A 2GB-os kártyával 1255 a másikkal 1007

    Az fps... hát ilyen kis értékeknél nehéz mit mondani de az átlag is eltért.
    Tehát a kisebb RAM-al szerelt kártya lassabb volt. kb 10%-val.

Új hozzászólás Aktív témák