Hirdetés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • A gépház modding sötét oldala.

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban? Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz Cybertrone #4931 üzenetére

    285-ből volt SLI-m: a single 580 hozza a szintjüket, úgyhogy egyelőre nincs szükségem 580SLI-re.:N Ha FullHD TV-re váltanék (erre amúgy van esély a jövőben, csak nem "most azonnal"), akkor lehet, hogy kezdene kevés lenni a single 580. Nekem nincsenek többszáz fps-es igényeim: 60 fps legyen fixen, fölötte nem érdekel, alatta meg ne legyen. Soha. Ha ezt tudja a cucc, jöhet. Multit nem nagyon játszom. Agyatlan lövöldözőset meg pláne nem, esetleg néha egy kis autóverseny... Oda elég a 60 fps.:R

    Egyébként fsb1000-nek teljesen igaza volt az okfejtésében, többekközt te nem tudtad azt értelmezni.;] De most komolyan. (Mobilon olvastam végig a témát: néha alig fértek el a hatalmas e-penisek a kis kijelzőmön, bezzeg a logikus gondolkodásról tanúbizonyságot tevő HSZ-ekre úgy kellett vadászni.:DDD)

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák