Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Laraxior #10461 üzenetére

    Na akkor menjünk szépen sorban:
    Laraxior: pár régebbi hsz-emben már utaltam a te logout-os cikkedre, így adódik, hogy láttam már. De öregem, le a kalappal, én a gtx260-amra felműtöttem annó a true-mat.
    Meg amúgy az első pár megírásában a #10460-as hsz-emnek (amik ugye elvesztek az áramelmenés miatt) még benne volt, hogy a legdurvább natívan gpu hűtést keresem, 24/7-re, amibe beletartozik a házba való beleszerelhetőség is... De ne aggódj, kap majd hr-02-t a kicsike 2db San Ace 6000RPM-el, csak kell nekik vmi 24V-os táp amiről majd üzemelnek és viccen kívül vmi spéci zajszigetelés, mert a 3M füldugó és még rajta a reptéri fejhallgató sem elég, hogy kiszűrje a 2db push-pull zaját! :DD
    N_A_S:A posztolt eredményeim mind a gyári hűtővel készültek, mint írtam, az mk-13 még alulfesszel is elforrta a karit!!!
    Azt hiszem menne ez a kari jobban is, csak a táp gyengusz alá... Hiába corsair, ha "csak" cx500, 1,1V-on nem merek furmarkolni, mert felvesz konnektorból 540W-ot a gép, sztem nem egészséges. Majd a saját HX750-el (amiből terveim szerint HX1000 lesz) meghajtom nagyon durván, ígérem.
    szab.tam:Már most elbuktam a dolgot: a gyári vrm-memó kombóhűtő-re a hr-03 hőcsövei felfekszenek a mag fölött a kártya szélénél, így nem lenne kontakt a kupakkal, jobban szétszedni nem akarom, még túl "friss" a cucc, érted. !alán egy ref karira felrakható, ott nemtom nem ütközik-e vmibe (Laraxior, mit tudsz mondani ezügyben? Ha nem jutsz sehová, nekem van itthon pár hr-03-am halomba')
    A végére egy kérdés Xarax és N_A_S kollégákhoz, meg úgy mindenkihez: itt nálatok 480-as totyikoséknál milyen szőrösfánk beállítások dívnak? Ismerem a programot nem erről van szó, hanem, hogy olyan eredményeket szeretnék gyártani, amit lehet a tiátekhez hasonlítani. (leginkább az xtreme-burning ami gyanús, hogy itt kikapcsoltan használjátok)
    Üdv, D.

    Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Új hozzászólás Aktív témák