Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz athomi #1018 üzenetére

    :R Ez igaz.
    De akkor pontositok:
    "Semmi baja nem lesz 75-80°C-on a kártyának, nem tudom honnan veszik ezeket a ph!-s user-ek."
    Hol irtam olyat hogy az én karimnak baja lesz ha 75-80 fokon megy(mivel a sajátomrol irtam hogy ennyi a hömérséklete)? Akiknek tönkrement biztos nem 75-80 fokos volt. Engem csak zavar. De biztos sokan vannak akik jobban vágják a témát, ez tuti.

    Függetlenül a hszem mostani témájátol, érdekelne(mert mindigis érdekelt de még nem kérdeztem meg): Akkor azt mondod egyáltalán nem gond a 80 fok körüli höm? Illetve tartosan sincs semmmien hátránya mert simán birnia kell a karinak. Ezt érteném elsösorban videokarikra.

    Másik:
    Azt meg elhiheted hogy 30% biztos nem 80 fok terhelve. Nekem idle volt 60-65 anno 30%-on. Terhelve igen melegszik a kari. És mint irtam szabályozva (azaz én 90%-ig is engedem) ha terhelem és melegszik 75-78fok. Gondolom aki 30%-on járatta terhelve az simán kicsinálhatta. Én erre értettem amit beidéztél. Nem a 75-80fokra. (Term szigoruan a ref hütésröl beszélek.) Sry ha nem voltam egyértelmü.

Új hozzászólás Aktív témák