Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PipaProPapa

    csendes tag

    válasz Speed® #7890 üzenetére

    Az Everest írja a GPU-ra, hogy 55 nanos, ha nem az akkor az everest hazudik, de ha 65 nanos se hiszem, hogy akkora gondot jelent. Tuningolni lehet elég jól mert a Zalman hangtalanul és jól teszi a dolgát. Amikkel mostanság játszottam a kártya tökéletesen tette a dolgát minden játékot 1400x900-on ultra high grafon , 4xaa és 16ani-val toltam(nV panelbe állítva)Persze az nV driver "optimalizál", hiszen ha a játék nem támogatja az adott beállításokat felülbírálja. Brothers in Arms HH, Crysis 1-2, Jerico, Far Cry2, Grid, Dirt, stb. bármelyik a lehetséges full grafikán vista 64-en tökéletesen futott 30-80 fps között. Ezért nincs semmi panaszom erre a kártyára csak dicsérni tudom. Havernak 4870-ese van össze szoktuk hasonlítani az fps-eket azonos játékoknál és olyan meggyőző fölénye nem szokott lenni az Ati-nak, pedig dupla annyiba kerül. Szerintem mind1 egy játéknál, hogy nekem 45-50 közt fut neki pedig 50-60 közt. Ez nekem nem ér meg plusz 30k-t. Persze vannak Ati-ra optimalizált játékok is, ott jelentősebb az előnye, de szerintem több az nV által "szponzorált" game.
    Az Unreal motoros gamokat pl kifejezetten szereti a 9800.

    [ Szerkesztve ]

    Pipapapa strikes back!

  • rumkola

    veterán

    válasz Speed® #7890 üzenetére

    Bocs, de semmiféle eredményeket nem fogok keresgetni ha nem haragszol...
    Mellesleg elég furcsán láthatjuk a világot, ha szerintem a 4850 nem jobb a 9800GT-nél annyira amennyire itt felfújják, szerinted meg egy 4670 8800GTX szintet hoz.
    Vitatkozni meg pláne nem fogok, magamnak hiszek másnak nem.
    Teljesen evidens, hogy jelenleg ár/teljesítményben a legjobb a 4850, de akinek nem kell a nyűg és tuningol az igenis NV-t vesz.

    szerintem

Új hozzászólás Aktív témák