Hirdetés

Aktív témák

  • Slax

    senior tag

    Eszembe jutott pár eset a múltból.
    Fenyegettek meg már vadászok (legális vadásztársaság, mivel nem engedtem be a gátra a terepjáróikat, mert úgy gondolták, hogy majd én kinyitom nekik a sorompókat, hogy ők beguruljanak a terepjárókkal, kiszálljanak lövöldözni, visszaszállnak, elmennek, én meg mondtam, hogy gyalogoljanak, mert sokáig itt fognak bizony állni, ha rám várnak, amire válaszul megfenyegetett az egyik, én meg mondtam neki, hogy mire ő a válláról leveszi a fegyvert, én a lapáttal, ami a kezemben van, kétszer vágom szájon).
    Helyi kiskirály (mert árvízvédekezéskor utasítás volt arra, hogy csak a védelemben résztvevők mehetnek be, ő meg be akart menni csak úgy, mert a gátról jobban látszik a belvízzel borított földje, én meg kidobtam, szó szerint).
    Később a fia, szintén azért, mert kizártam a gátról.
    Régebben a helyi kiskirály emberei (pár kerülő, mert kizártam őket a gátról, pár gépkezelő, mert eléálltam az ekének, tárcsának, mikor nemhogy az előteret, hanem a gát lábát szántották, tárcsázták).
    Pár pecás, illetve halőr (szintén amiatt, mert nem engedtem be őket kocsival a gátra, pedig engedélyük van, persze, horgász, nem gátkorona használati).
    Nem értem mai napig sem, honnan a büdös francból veszik, hogy a gáton csak úgy összevissza lehet császkálni?? Ez egy őrzött tulajdon, nem közterület, a fene a sok értetlen marháját.

    ''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

Aktív témák