Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cimbee

    aktív tag

    Sziasztok! Kérem csak az adjon tanácsot aki tudja miről beszél. Előre is köszönöm. A történetem ott kezdődik,hogy múlt év elején kezdtem félretenni egy gamer laptopra. 2 hónappal ezelőtt össze is gyűlt a suska :) Mivel ASUS párti vagyok így egy Asus gl552 laptopot néztem ki magamnak,tudom-tudom GL sorozat de azért csak gamer!!! A laptopot 1 hónappal ezelött vásároltam még a Euronics elektronikai áruházban. Sajnos nem sok időm volt kipóbálni így csak a múlt héten tudtam vele foglalkozni. Friss windows 10,friss driverek és a WORLD OF TANKS!!!!! :) Minden a helyén hát elkezdem csapatni! 20 perc játék után csúnya laggok és 90c!!!!!!! LoooL mi ez? A gépen csak az újraindítás segít!! Mindegy,biztos rossz napja van vagy vmi ilyesmi. Újra megpróbáltam de a játék már a belépéskor elkezdett laggolni. Rájöttem,hogy hűtés problémával küszködik a gép?!?! Másnap hívom az ASUS ügyfélszolgot ahol azt mondták,hogy küldjem szervízbe.Megtörtént,tegnap vissza is kaptam thermal module cserén esett át a gép. Ma le is teszteltem és????? Hát szar!!!!! :W továbbra is 95c a proci. Felhívom a fixdirect szervízt ahol azt mondták hát küldjem vissza!! Segítsetek mit tudok csinálni!! :((((

    Cimbee

Új hozzászólás Aktív témák