Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz syIex #65322 üzenetére

    Kistesója van nálam 13 R3. Kell rá "vaspasztá" (Insert here KillHates :)) ), különben nagyon nagyon meleg. Lekezelve, polírozva, viszont kellemes, nyári hőségbe is.

    Akksi? 57% Akksival ~ 1 óra 10p
    (Tudom, Tudom csere érett)

    M17 R3 -ra gondoltál akkor, hagyd figyelmen kívül, hozzászólásom.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • motifator

    senior tag

    válasz syIex #65322 üzenetére

    Én a kis testvéréről (m15 R3) tudok beszámolni, nekem nagyon tetszik. Amit olvasol róla az bizony nem alaptalan, de az m17 azért jobb hűtés terén mint a kistesója. A gyári paszta (gitt) katasztrófa, nálam nem kellett hozzá játék, vagy komoly terhelés, hogy 100 °C legyen a CPU, de kezelés után mondhatom, hogy bőven fájdalomküszöböm alatt marad a hőmérséklet. A CPU oldalon ebben még hőkamrás a hűtés (egészen az m15 / m17 R4-ig), elég hatékony ha rendesen van pasztázva / vasalva. Nálam nem volt kérdés a folyékony fém. A memóriát az elején jól válaszd ki, mert utólag nem tudod bővíteni. A katasztrófális akksi üzemidőt állítólag az AW OC controls alkalmazás okozza, mert zabálja a procit, én nem vettem észre, hogy nagyon lefolytaná, lehet azóta finomítottak az alkalmazáson, de egy 17 colos gépnél nem ez lesz a legfontosabb feature szerintem. A design, anyaghasználat nálam ötös. Egyben van, jó megfogni, billenytűzete hibátlan és marha jól néz ki. A kijelzőből bizony ki lehet fogni elég fos backlight bleed-es darabot, az enyém sem a legjobb, de ez van. Szóval nem minden téren tuti, de melyik lapos az? És az új ára horribilis. Milyen konfigot néztél ki belőle?

    Még egy dolog. az R3 esetében hiába a 10. gen intel CPU, csak 2667 MHz-en ketyegnek a memóriák az R4 sorozatban már 2933 MHz-en ketyeg, ugyanúgy 10. gen intel van bennük. Van akit ez is zavar :)

    [ Szerkesztve ]

    Funky + Jazz

Új hozzászólás Aktív témák