Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz matyee #49176 üzenetére

    Amíg nem lesz teszt addig nem tudjuk eldönteni .
    Oké akkor tisztázztuk azt hittem a saját használatú 870 hasonlítod a Helioshoz .
    Ha volt ilyen 15 clevod 9900k val 2080 al nem volt PWT a hőmérséklet meg 80 fok alatt volt akkor hiszek neked .
    Csak csodálkoztam mert nálam 8700 egy egyszerű Intel stressz teszten PWT zik . Ezért 4.1re raktam az órajelet.
    Matye én is szeretem ezeket a gépeket nem fikázni akartam őket csak azt mondtam hogy a Helios nem sokkal maradhat el ha egyáltalán elmarad attól a 15 XMG től. Mivel nem tudtam hogy oldja meg ezt a két problémát .

    Gago értem akkor hogy van 1.15 ért is én egyiken se gondolkoznék de persze jobban hangzik.

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Új hozzászólás Aktív témák