Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte

    Topikgazda

    válasz Mikulásbá #4805 üzenetére

    Van olyan helyzet amikor jobb választás lehet egy Asus azonos áron egy AW-vel szemben:pl. ha új mindkettő,de egy VX és egy R4 közül az utóbbi a jobb döntés,mert használtak,és ha ne adj Isten a VX-ben elszáll valami,bármi kis alkatrész a lapon,vagy netán a vga/proci akkor kivághatod a kukába az egészet az AW-ben meg kicseréled a kérdéses alkatrészt és gól.

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Mikulásbá #4805 üzenetére

    Látom a kedvenceid közül kitörölted a topic-ot, de az előzmények közül nem... ;] ;] ;] :D :DDD

    (ne vedd komolyan csak a véred szívom! :D :R )

    Egyébként nekem mondhatni kötelességem lenne az ASUS-t ajánlanom, (talán még meg is üthetném a bokám) de mégis az AW mellett voksoltam, mert tudom, hogy vannak esetek amikor ha azonos vasat kínálnak, de más minőségben, akkor a betyár becsület azt kívánja, hogy a jobbat ajánljuk.
    Ha G750-es sorozat merült volna fel, akkor szó nélkül azt ajánlom, de a G75 szerintem sem jobb gép mint akár egy gyengébben felszerelt R4-es AW... Szóval ne szívd mellre, van ez néha így; megtehetném, hogy legyen egy jó kis M14x-em és mégis a kopott G46-ost nyomom! Gyengébb, meg gagyibb, meg nem is világít mint a karácsonyfa, de szeretem,mert eldöcög az i7-3520M-el 8-9 órát, a billentyűzete 100x jobb mint az AW-é, és szerintem sokkal halkabb is a dupla hűtés miatt. De ha valaki megkérdezné, hogy M14xR2 vagy G46 akkor az AW-t ajánlanám, mert jobb a support-ja, cserélhető az akkuja, van benne ODD, nem kell teljesen szétbarmolni egy SSD/HDD cseréjéhez...Szóval élhetőbb gép felhasználói szemmel tekintve.

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák